28 Eylül 2021: İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi olacak? İSKİ su kesintisi sorgulama...

İstanbul'da su kesintisi yaşayan vatandaşlar "sular ne zaman gelecek" sorusuna İSKİ aracılığıyla yanıt arıyor. Peki 28 Eylül Salı sular ne zaman gelecek? İşte su kesintisi olan ilçeler...

28 Eylül 2021: İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi olacak? İSKİ su kesintisi sorgulama...
28 Eylül 2021 - 00:31
Reklam
Su kesintisi yaşanacağı İstanbul'da yaşayan vatandaşlara açıklandı ve İSKİ'nin açıklaması dikkatle incelendi. İstanbul'da sular nerede kesilecek? Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi saat kaçta Avcılar, Sular ne zaman gelecek Bağcılar, Sular ne zaman gelecek Esenyurt, Su kesintisi Esenyurt gibi konuları içeren duyurular resmen yapıldı. Suların geleceği saat, tahmini su kesintisi süresi gibi bilgileri öğrenmek için yapılması gerekenler detaylı şekilde bilgilendirildi.

Binlerce vatandaşın mağdur olmaması için bazı yerlerde 30 saate yakın su verilememesine neden olacak su kesintisinin yaşanacağı ilçeler şöyle açıklandı:

"Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Büyükçekmece ve Arnavutköy"

Bu ilçelerin bazı mahallelerinde su kesintisi olacağı belirtildi.

SU KESİNTİLERİNİ GÜNCEL OLARAK TAKİP EDİN - TIKLA GÖR

ESENYURT SU KESİNTİSİ NEREDE, SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Çalışma nedeniyle Esenyurt'ta Saadetdere, Turgut Özal, Namık Kemal, Zafer, Akevler, Üçevler, Fatih, Talatpaşa, İnönü, İncirtepe, Yunus Emre Akşemsettin, Süleymaniye, Sultaniye, Yenikent, Balıkyolu, Ardıçlı, Esenkent, Aşık Veysel, Koza, Orhangazi, S. Eyyubi, Örnek, Çınar, Bağlarçeşme, Pınar, Mehter Çeşme, Mehmet Akif Ersoy ve Güzelyurt mahallelerinde kesinti olacak.

BAHÇEŞEHİR SU KESİNTİSİ, AVCILAR BÜYÜKÇEKMECE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Başakşehir'de, Bahçeşehir 1. ve 2. Kısıma, Avcılar'da Yeşilkent mahallesine, Büyükçekmece'de Karaağaç mahallesine, Arnavutköy'de Hadımköy, Deliklikaya, Ömerli, Yassıören, Yeşilbayır'a, Çatalca'da ise Bahsayiş mahallelerine 05 Ocak 2021 Salı günü 21.00 ile 07 Ocak 2021 Perşembe günü 03.00 saatleri arasında 30 saat süreyle su verilemeyecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum