Acun bombayı patlattı: "Futbol kulübü almak üzereyim"

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, bir süredir futbol takımı alacağı ile alakalı açıklamasının ayrıntılarını anlattı.

Acun bombayı patlattı: "Futbol kulübü almak üzereyim"
17 Mayıs 2020 - 22:19
Reklam

Futbola merakı ile bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, bir süre önce bir kulüp satın alma düşüncesini açıklamıştı. Geçtiğimiz gün de Ertem Şener'in canlı yayınına bağlanıp bu projesi hakkında ayrıntılı bilgilere yer verdi.

Verdiği her açıklamanın, yaptığı her yayının olay olduğunu söyleyen Ilıcalı, 'Avrupa'dan kulüp satın alma projesi'nin hedeflerini anlattı.

İşte Acun Ilıcalı'nın açıklamaları:
"Konuştuğum zaman manşet oluyorum. Adamızda konuştuğumuz şeyi alıp manşete taşıdığında ben burada oturup açıklama yapan bir tipe dönüşüyorum. Bundan çok mutlu değilim açıkçası. Mesela geçen gün bir yayında 'Bir hayalin var mı?' dediler. 'Avrupa'da bir kulüp alabilirim' dedim. Ertesi gün her yerde 'Acun kulüp alıyor' haberleri çıktı."

CHELSEA GİBİ BİR KULÜP DEĞİL
"Öyle bir şey düşünüyorum gerçekten. Bakış açım Abramovic gibi Chelsea'yi almak değil. Güzel bir kulüp almak istiyorum. Alacağım kulüpte de hedefim Türk ve dünya futboluna yıldız kazandırmak."

VEFALI OLDUĞUM BİLİNİR
"Birçok yetenek bulduk. Murat Boz, O Ses Türkiye ile yıldızını parlattı. Aleyna Tilki'yi 250 bin kişi arasından bulduk. Diğer programlarında yarışan yarışmacılar da vefalı olduğumu bilir. Bir yandan da futbol hastalığım var ve aynı şeyi futbolda da yapmak istiyorum. Takım satın almak istememdeki hedefim bu."

"Bunun için de bir takım alıp bu takımı dünya ve Türkiye futboluna isimler kazandırmak için kullanmak istiyorum. Kafamdaki proje bu. Doğru ekip kurabileceğimi düşünüyorum. Bunu başarabilirsem güzel olacak. Futbol benim için çok önemli. Avrupa'dan kulüp alacağımı söylüyorum belki. Belki değil aslında belkinin bir üstü. Almak üzereyim diyelim..."

Editor:  Rojhat Caner

YORUMLAR

  • 0 Yorum