Acun'dan Beyaz Show müjdesi!

Geçtiğimiz gün Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında canlı olarak katılan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, insanların çok istemesi durumunda Beyaz Show'u yayınlayabileceklerini duyurdu.

Acun'dan Beyaz Show müjdesi!
28 Mayıs 2020 - 10:18
Reklam
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında canlı yayın konuğu olarak katıldı ve çok samimi açıklamalar yaptı. Bu açıklamalardan biri de Beyaz Show'un yeniden yayın hayatına dönebileceği düşüncesi oldu. TV8 kanalının böyle bir projeye hazır olduğunu da sözlerine ekledi.

BEYAZ İLE YENİ PROGRAM YAPACAĞIZ
Ilıcalı bir soru üzerine, "Beyaz ile kimyamız hep tutmuştu. Yıllar sonra aynı yapımda buluştuk ve ikimiz de çok mutluyuz. Bunun O Ses Türkiye ile kısıtlı kalmaması gerekiyordu. Kısa zaman sonra Beyaz ile yeni bir program yapacağız. Bu Beyaz Show da olabilir. Seyirci istiyorsa neden olmasın. Beyaz Show'u yayınlayan kanal olmaktan mutluluk duyarım" ifadelerini kullandı.

SEYİRCİ DEĞİŞİKLİK İSTER
Acun Ilıcalı, seyircilerden gelen O Ses Türkiye sorusu üzerine de açıklama yaptı. Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'dan oluşan jüride bu yıl değişiklik olacağını söyleyen Ilıcalı, "Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor. Yeni isimlerin nasıl reaksiyon vereceğini merak ediyorlar. Bu nedenle jüride bir değişikliğe gideceğiz. Çekimler Eylül'de başlayacak. O günlerde koronavirüs salgının durumuna göre gerekirse seyircisiz çekimler yaparız. Ama hiç yapmamamız gerekiyorsa da yapmayız" şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum