Acun Ilıcalı ve Çağla Altunsoy'a selfieli kanıt

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın yeni aşkı Çağla Altunkaya ile ilişkileri belgelendi. Ünlü ABD'li sunucu Martha Stewart'ın Super Bowl'da çektiği selfiede arkalarında olan Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya'nın sevgili oldukları kesinleşti... Çağla Altunsoy kimdir? Çağla Altunsoy kaç yaşında? Çağla Altunsoy nereli? Hepsi ve daha fazlası haberimizde...

Acun Ilıcalı ve Çağla Altunsoy'a selfieli kanıt
03 Şubat 2020 - 17:36

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, merak edilen sevgilisiyle ilk kez net şekilde görüntülendi. Kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Çağla Altunkaya ile Super Bowl'da görüntülenen Acun Ilıcalı ise ABD'li sunucu Martha Stewart'ın selfiesinin kurbanı oldu.

BERABER SUPER BOWL İZLEDİLER
Haftaya damga vuran Super Bowl'da tanıdık simalar ve dünya medyasının ünlü isimleri boy gösterdi. Bunlardan bir tanesi de TV 8'in sahibi Acun Ilıcalı'ydı. Ilıcalı, Martha Stewart'ın selfiesinde göründü. Çağla Altunkaya ile aşk yaşayan Acun Ilıcalı ise iddialara karşı sessizliğini koruyor.


Çağla Altunkaya'nın fotoğrafta Acun Ilıcalı'nın omzuna başını koyduğu görülüyor.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI PROGRAMINDA DİKKAT ÇEKMİŞTİ
O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel programında TV 8 kameralarına dans ederken yansıyan Çağla Altunkaya'nın Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddiaları gür bir sesle çıkmaya başlamıştı. Motosiklet sürerken de fotoğrafları çıkan Çağla Altunkaya - Acun Ilıcalı ikilisinin, Martha Stewart'ın selfiesi sayesinde aşkları belgelenmiş oldu.

ŞEYMA SUBAŞI'NDAN İLİŞKİ YORUMU
Acun Ilıcalı'nın yeni aşkı hakkında sorulara yorum yapmak istemeyen Şeyma Subaşı, "Yorum yapmak istemiyorum. Çok küçük ama..." diyerek ilginç bir çıkışta bulundu. Acun Ilıcaı ile geçtiğimiz yıl boşanan Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı ile arasında 21 yaş fark olması ise ironik bulundu. Ilıcalı ve Subaşı arasındaki aşk ise Şeyma Subaşı 19 yaşındayken başlamıştı. Öte yandan Şeyma Subaşı şu anda Guido Senia ile aşk yaşıyor.

ÇAĞLA ALTUNSOY KİMDİR?

20 yaşında olduğu bilinen Çağla Altunsoy hakkında henüz çok fazla bilgi yer almıyor. Altunsoy'un Yalova'da ikamet ettiği ve hemşirelik okulu mezunu olduğu bilinirken, genç kızın geçtiğimiz günlerde sosyal medyada estetiksiz hali olay olmuştu. Acun Ilıcalı ve Çağla Altunsoy'un bir süredir birlikte olduğu biliniyor...

Sevim Ertan / Magazin Haberleri


YORUMLAR

  • 0 Yorum