MasterChef yarışmacısı Tunahan Ak'ın bölüm başı aldığı para şoke ediyor

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye 2021'de dikkat çeken oyuncu Tunahan Ak'ın aldığı para herkesi şaşırtıyor.

MasterChef yarışmacısı Tunahan Ak'ın bölüm başı aldığı para şoke ediyor
05 Ekim 2021 - 12:34

Ekranların en çok takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de bu sezon en dikkat çeken yarışmacı Tunahan Ak oldu. Geçtiğimiz hafta eleme potasına giren Tunahan'ın bölüm başı aldığı para ortaya çıkınca olanlar oldu.

Süperhaber'de yer alan habere göre, ekranların en çok takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de bu sezon en dikkat çeken yarışmacı Tunahan Ak oldu. Geçtiğimiz hafta eleme potasına giren Tunahan'ın bölüm başı aldığı para ortaya çıkınca olanlar oldu..

MASTERCHEF TUNAHAN'IN ALDIĞI BÖLÜM BAŞI ÜCRET OLAY OLDU!
Lezzet yarışması MasterChef 2021'de sezon başlangıcından bu yana en dikkat çeken yarışmacı şüphesiz Tunahan Ak oldu. Genç yaşı, ilginç tepkileri ile yarışmayı takip edenler tarafından mercek altına alınan Tunahan Ak, geçtiğimiz hafta yaşanan eleme turunda
Acun Ilıcalı'nın TV8 için ürettiği formatlardan belki de en çok takip edilen MasterChef yemek yarışmasında yarışmacıların bölüm başı kazançları hep merak konusu olmuştu.MasterChef Tunahan'ın bölüm başı aldığı para dudak uçuklattı!

Tunahan Ak'ın elenmesinin ardından bu gizli sır da ifşa oldu. İşte MasterChef Tunahan Ak'ın bölüm başı aldığı ücret...

Yarışmacıların bölüm başı aldığı ücret kesin olarak bilinmiyor. Ancak her bir yarışmacıya barınma da dahil belli bir ücret ödendiği kesin. Bu ücret bölüm başı 10000 TL ile 30000 TL arasında değişiyor.

Ancak şampiyon olunması halinde işler değişiyor ve bu rakam milyonlara ulaşıyor.
Tıpkı bir dizi oyuncusu gibi para kazanan yarışmacılar şampiyon olmak için olmadık hareketlere giriyor


YORUMLAR

  • 0 Yorum