Depremi duyar duymaz gözünü kararttı!

Şarkıcı Haluk Levent, konser için gittiği Bursa'da deprem haberini alır almaz tüm organizasyonu iptal etti. Konsere dakikalar kala programı iptal eden oyuncu, Ahbap başkanı olarak görevinin başına gitmesi gerektiğini belirtti.

Depremi duyar duymaz gözünü kararttı!
25 Ocak 2020 - 11:23

Elazığ'da yaşanan büyük depremin ardındantüm ülke seferber olmaya devam ediyor. Son yıllarda adını, kurduğu Ahbap Derneği ve bu derneğin yaptığı birçok çalışma ile duyuran şarkıcı Haluk Levent, Elazığ depremi haberini duyar duymaz tüm işini gücünü yarıda bıraktı.

KONSERE DAKİKALAR KALA!
Haftalar öncesinden ayaralanan konser için Bursa'ya giden şarkıcı Haluk Levent, rutin hazırlıklarını yaptıktan sonra konser saatini beklemeye başladı. Ünlü şarkıcının yüzlerce seveni konser alanını doldurmuş ve Haluk Levent'i görmek için sabırsızlanıyordu. Ancak programın başlamasına dakikalar kala Elazığ'daki korkunç deprem meydana geldi. Sosyal medya üzerinden yayılan haberler can sıkıcı duruma gelmeye başlamıştı. Bunun üzerine telefona sarılan Haluk Levent, bölgeden bilgiler almaya çalıştı.

YÜZLERCE İNSANDAN VAZGEÇTİ!
Deprem
in oldukça büyük olduğunu ve ciddi sonuçlara gebe olduğunu fark eden Haluk Levent, kendisi için alanı dolduran yüzlerce insandan vazgeçerek konserini iptal etti. Alandaki sevenlerine konserinin iptal edildiğini belirten ünlü şarkıcı, Ahbap Derneği Başkanı olarak görevinin başında olması gerektiğini belirtti. Elazığ'daki depremin sonuçlarının kötü olması durumunda konser yapmanın hiçbir anlamı olmadığını belirten Haluk Levent, Elazığ ve çevre illerdeki Ahbap üyeleri ile temas kurmaya başladı.

SON YILLARDA ADINI DUYURMUŞTU
Haluk Levent'in önderliğinde ses getiren faaliyetlere imza atan Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) kısa sürede sosyal medya üzerinden önemli bir ün yaptı. Genel başkanlığını Emrah Aydoğdu ile yürüten Haluk Levent, AHBAP'lar olarak yurdun neredeyse her şehrindeki üyeleri ile koordineli bir şekilde çalışarak faaliyetlerine devam ediyor.

Rojhat Caner - Magazin Haberleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum