Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez evleniyor

Ece Çeşmioğlu ile bir süredir aşk yaşayan Mucize Doktor dizisinin ünlü oyuncusu Taner Ölmez, evlilik teklifi iddialarını yalanlasa da Ece Çeşmioğlu bu iddiaları doğruladı.

Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez evleniyor
24 Ocak 2020 - 12:56

Mucize Doktor dizisiyle ününe ün katan Taner Ölmez, uzun süredir aşk yaşadığı Ece Çeşmioğlu'na evlilik mi teklif etti?

ECE ÇEŞMİOĞLU VE TANER ÖLMEZ EVLENİYOR MU?

Geçtiğimiz günlerde bu iddialara cevap veren Taner Ölmez, ben de sizin gibi magazinden öğrendim diyerek iddiaları reddetmişti. Ancak sevgilisi Ece Çeşmioğlu katıldığı bir programda iddiaları doğruladı. Teklifi Brugge'de aldığını söyleyen Çeşmioğlu, nikah tarihine yönelik ise bir şey söylemedi. Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bir süredir ilişki yaşıyorlar...

MUCİZE DOKTOR REYTİNG REKORLARI KIRIYOR

Güney Kore dizisi Good Doctor'ın yerli versiyonu olan Mucize Doktor, Fox TV'de hemen her bölüm reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Taner Ölmez'in oyunculuk anlamında en yüksek noktaya ulaştığı dizi olarak da önemli bir yere sahip olan dizi, otizmli bir cerrak olan Ali'nin (Taner Ölmez canlandırıyor) kariyerinin nasıl yükseldiğini anlatıyor. Mucize Doktor'un yönetmenlik koltuğunda Yusuf Pirhasan otururken senaryosunu ise Pınar Bulut ve Onur Koralp yazıyor. Dizi yayınlandığı günden bu yana 1. sıradan hiç düşmezken, Total ve AB'de en uzun süre 1. olma rekorunu kazanacak gibi gözüküyor. Dizinin süresi ise 120 dakika...

TANER ÖLMEZ, MÜSLÜM FİLMİNDE DE BEĞENİLMİŞTİ

Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide 2. Osman'ı oynayan Taner Ölmez, asıl patlamasını ise Müslüm filminde Müslüm Gürses'in kardeşini (Ahmet Akbaş) oynayarak yapmıştı. Milyonlarca izleyiciye ulaşan filmdeki performansıyla otoritelerden tam not alan Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisiyle ise hayran kitlesi epeyce genişledi.

TANER ÖLMEZ KİMDİR?

9 Ağustos 1986 yılında Tunceli'de doğan Taner Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. 2009 yılından beri dizi ve filmlerde boy gösteren Taner Ölmez, İstanbul'un Altınları, Medcezir, Kapalı Çarşı, Müslüm ve Mucize Doktor gibi projelerle adından söz ettirmiştir. Taner Ölmez, kendisi gibi oyuncu olan Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşamaktadır.

Sevim Ertan / Magazin Haberleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum