Ece Erken'den kira isteyen ev sahibine tepki

Yaptıklarıyla son dönemde gündemden düşmeyen Ece Erken'den yine çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Kira isteyen ev sahibini ifşa eden Erken, aralarındaki konuşmayı takipçileriyle paylaştı.

Ece Erken'den kira isteyen ev sahibine tepki
08 Nisan 2020 - 08:52
Reklam
Ünlü sunucu Ece Erken, son dönemde gündemden düşmüyor. Erken, ev sahibi ile arasında geçen konuşmayı sosyal medya hesabından paylaşarak yine gündem olmayı başardı.

TWITTER'DA TT OLDU
Yaptığı paylaşımda ev sahibi ile konuşmasını paylaşan Erken'in yazışmada ev sahibine korona yüzünden kimse çalışmıyor diyerek serzenişte bulunduğu görülüyor. Bu konuşmayı Twitter ve Instagram hesabında ifşa eden Erken'e ise tepkiler gelmeye başladı.


İşte sözü geçen yazışma...

Bu paylaşım sonrası özel yazışmayı paylaştığı için tepki verenlerin yanı sıra aidat + kirasının birçok insanın yıllık gelirine yakın olduğunu savunanlar da oldu. Lüks evde yaşamanın bedelini mağdur edebiyatına bağlamasına tepki gösteren kullanıcılar Ece Erken'i linç etti. Ünlü sunucu ise yorumların bir çoğuna cevap vererek kendisini savundu. Özellikle mağdur edebiyatı yapıyorsun diyen bir kullanıcısına "Kirayı veriririm sıkıntı yok diğer maddi durumu olmayanlar ne yapacak dikkat çekmek istedim ama zeka lazım bunun için..." diyerek tepki gösteren Erken, gelen tepkiler sonrası biraz gerildi.

Daha önce evli iş adamı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisi gündeme gelen Ece Erken, sık sık eleştirdiği evli insanla aşk yaşama durumunu kendi yaptığı için epey tepki almış ve sonrasında sunuculuğunu yaptığı programdan istifa etmişti.

Sevim Ertan - Magazin Haberleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum