Ece Erken sahte paylaşıma kulp buldu

Ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımın sahte çıkmasının ardından Söylemezsem Olmaz adlı programda kendini savundu.

Ece Erken sahte paylaşıma kulp buldu
22 Ocak 2020 - 09:27

Ece Erken'in geçtiğimiz günlerde Instagram'dan hikaye olarak paylaştığı fotoğrafın sahte çıkması üzerine sosyal medya karışırken, ünlü sunucu da paylaşımla alakalı sessizliğini bozdu.

RULING İFŞA ETMİŞTİ
Twitter ajanı lakabıyla tanınan Ruling adlı kullanıcı sosyal medyadaki fake hesap ve profilleri ifşa ederek ün kazanmıştı. Ruling'in hedefinde bu kez ünlü sunucu Ece Erken vardı. Erken'in "E" harflerinden oluşan çiçek görseli paylaştığı hikayesini ifşalayan Ruling, paylaşımın yabancı bir Instagram kullanıcısı tarafından yapıldığını gözler önüne sermişti. Sosyal medyada gelen tepkiler üzerine sessizliğini bozan Ece Erken, sahte paylaşımı neden yaptığını sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz adlı programda açıkladı. Erken, söz konusu paylaşımı birisini kıskandırmak için yaptığını iddia ederken, paylaşımın başarılı olduğunun da altını çizdi.

FENERBAHÇE TARAFTARLARINI KARŞISINA ALMIŞTI
Ece Erken, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada Fenerbahçeli futbolcunun kendisine gülen surat gönderdiğini söyleyerek, söz konusu futbolcuyu yönetime şikayet ettiğini ve kimsenin ona gülen surat gönderemeyeceğini dile getirmişti. Bu sözler sonrası Fenerbahçe taraftarları harekete geçerken, ünlü sunucuya binlerce gülen surat gönderildi. Sosyal medyada TT olan Ece Erken'in son dönemde yaptıklarıyla gündemde kalmak istemesi de olay konusu oldu. Ruling de ifşa paylaşımının hemen ardından "Bu kadına gülücük atan futbolcu her kimsen intikamın alındı kardeşim." demişti. Ruling'in koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu için Ece Erken'in paylaşımlarını radara aldığı da gelen iddialar arasında.

"REZİL OLDUM ZATEN..."
Fenerbahçeli futbolcunun kim olduğu bilinmezken, Ece Erken'in bu sözlerden sonra bu hataya düşmesi de sosyal medyada alay konusu oldu. Ünlü sunucu Söylemezsem Olmaz adlı programda rezil olduğunu da itiraf etti.Ünlü sunucu Ece Erken, daha önce 2 kez evlenmiş ve son olarak 2015 yılında Serkan Uçar ile olan birlikteliğini tek celsede bitirmişti.

Sevim Ertan / Magazin Haberleri


YORUMLAR

  • 0 Yorum