Ersin Korkut köpeğinin öldüğünü öğrendi

Survivor'dan yaşadığı sakatlık üzerine ayrılmak zorunda kalan Ersin Korkut, adadan ayrılana kadar bilmediği gerçekle yüzleşti. Köpeği Mess'in öldüğünü kimse ona söyleyememişti. Ancak talihsiz sakatlık üzerine evine dönen Korkut, yaptığı paylaşım ile herkesi duygulandırdı.

Ersin Korkut köpeğinin öldüğünü öğrendi
13 Mayıs 2020 - 21:41
Reklam

Bilindiği üzere Survivor yarışmasında mücadele eden Ersin Korkut için yakın zaman önce köpeği Mess'in ölüm haber gelmişti. Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile Ersin Korkut'a gerçeği söyleyeceğini belirtse bile buna cesaret edememişti. Ancak talihsiz sakatlık, Ersin'in eve dönmesini sağlanmış ve gerçekler ortaya çıkmıştı.

Ünlüler takımından Ersin Korkut diz sakatlığı nedeniyle adaya veda etmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı kötü haberi açıklarken gözleri doldu.

Dizindeki sakatlığı nedeniyle Survivor'a veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut'un, konseydeki sözleri tüm Türkiye'yi ağlattı. Adadan ayrıldıktan sonra açıklama yapan Korkut, duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

HERKESİ DUYGULANDIRDI
Köpeği Mess'in ölümünün Ersin'e söylenmemesi ve Ersin'in köpeğiyle ilgili sözleri gündem olmuştu. Ersin adaya veda ettikten sonra bir paylaşım yaptı. Köpeğiyle bir pozunu paylaşan Ersin "Böyle bir sevgi görmek insanin acı gününde ne kadar değerli anlatamam. Siz ne güzel insanlarsınız" dedi.
Survivor'a veda eden Ersin Korkut'a Yılmaz Erdoğan'dan destek

ERSİN'İN KÖPEĞİ NEDEN ÖLDÜ
Ünlüler takımından yarışan Ersin Korkut, köpeği Mess'i ailesine emanet etmişti. Ancak Ersin Korkut'un yarışmaya katılmasından kısa bir süre sonra trafik kazası geçiren Mess, hayatını kaybetmişti. Her fırsatta köpeğini çok özlediğini söyleyen Survivor Ersin'e kötü haberi kimse verememişti.

 

Editor:  Rojhat Caner

YORUMLAR

  • 0 Yorum