Fenerbahçe Nenad Bjelica ile anlaştı mı?

Hırvat basınından flaş bir iddia ortaya atıldı. Bir süredir Fenerbahçe ile adı sık sık anılan Hırvat teknik adam Nenad Bjelica'nın sarı lacivertli kulüp ile 3 yıllık anlaşma imzaladığı haberi gündeme bomba gibi düştü.

Fenerbahçe Nenad Bjelica ile anlaştı mı?
11 Mayıs 2020 - 16:25
Reklam

Hırvat asıllı Nenad Bjelica ile Fenerbahçe'nin flörtü devam ederken, Avrupa basınında önemli bir haber yapıldı. Buna göre Nenad Bjelica ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. Hırvat hoca yıllık 2 milyon Euro olmak üzere toplamda 3 yıllık bir sözleşmeye imza attı.

MUTLUN SON
Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, Hırvat çalıştırıcı Nenad Bjelica transferinde mutlu sona çok yakın.Hırvat basını Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün Nenad Bjelica olduğunu yazdı. 24sata'nın haberine göre sarı-lacivertliler ile her konuda anlaşan 48 yaşındaki çalıştırıcı kısa süre içinde resmi imzayı atacak ve ardından da İstanbul'a gelecek. Son olarak Dinamo Zagreb'i çalıştıran Bjelica ile aradaki pürüzlerin giderildiği ve 3 sezonluk kontratı kabul ettiği öğrenildi.

KISA SÜREDE İSTANBUL'A BEKLENİYOR
Dinamo Zagreb ile 2 şampiyonluk yaşayan, 2018- 19 sezonunda da Fenerbahçe ile UEFA Avrupa Ligi'nde aynı grupta yer alan Nenad Bjelica, kısa süre içinde İstanbul'da olacak. Yıllık 2 milyon Euro kazanacak olan deneyimli çalıştırıcı kontratının toplamında 3 sezon için 6 milyon Euro ücret alacak.

Editor:  Rojhat Caner

YORUMLAR

  • 0 Yorum