Fenerbahçe'nin yeni hocası Bjelica koronavirüse takıldı

Ersun Yanal'ın takımdan ayrılmasından sonra hoca arayışına başlayan Fenerbahçe, bir kaç isim ile görüşmüştü. Ancak aralarından en olumlu görüşme Nenad Bjelica ile yapıldı. Fakat İstanbul'a davet edilen Hırvat hoca, bunu geri çevirdi. İşte sebebi...

Fenerbahçe'nin yeni hocası Bjelica koronavirüse takıldı
02 Mayıs 2020 - 11:29
Reklam
Fenerbahçe'de hoca arayışı sürüyor. Ersun Yanal ile yollar ayrıldıktan nerdeyse 2 ay gibi bir zaman dilimi geçerken, kulüp henüz net bi hoca bulmuş değil. Ancak en güçlü aday ise görüşmeler için İstanbul'a gelmedi. Sebebi ise koronavirüs.

PellegriniZlatko Dalic, Erol Bulut ve Nenad Bjelica gibi isimlerle görüşen sarı-lacivertlilerin Bjelica'yı ilk sıraya koyduğu öğrenildi.

ÇIKAN HABERLERİ KABUL ETTİ
Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Hırvat teknik adam da, "Fenerbahçe'yle görüştüm" diyerek çıkan haberleri doğrulamıştı.

KARANTİNA VAR GELEMEM!
48 yaşındaki hocayı İstanbul'a getirip görüşmeleri burada sürdürmek isteyen yönetimin, koronavirüse takıldığı belirtildi.

Bjelica'nın, Türkiye'ye gelmesi durumunda 14 gün karantinada kalacak olması, yönetimin elini kolunu bağlamış durumda. Başkan Ali Koç'un bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

İNDİRİM YAPMADI VE KOVULDU
İki sezondur Dinamo Zagreb'i ligde şampiyon yapan başarılı çalıştırıcı, koronavirüs nedeniyle maaşında indirime gitmesine isteyen yönetime olumsuz yanıt verince, 6 yardımcısıyla birlikte kulüpten kovulmuştu.

FACEBOOK YORUMLAR