Galatasaray'da Hasan Şaş görevden ayrıldı!

Fatih Terim'in yardımcısı Hasan Şaş, Galatasaray'daki görevinden ayrıldı. Ünlü antrenör sosyal medya hesabından kendi isteğiyle ayrıldığını duyurdu.

Galatasaray'da Hasan Şaş görevden ayrıldı!
11 Mayıs 2020 - 17:56
Reklam

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hasan Şaş, kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.İSTİFA ETTİM
Sarı-kırmızılı takımdaki görevinden istifa ettiğini belirten Şaş, taraftarlara da teşekkürlerini iletti.
Hasan Şaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

''Bugünden itibaren çok sevdiğim Galatasaray’dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım, bugüne kadar en kötü günlerimde bana destek veren taraftarımıza teşekkür ederim hoşçakalın...''

GÖZLER ÜMİT DAVALA'DA!
Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'in medya ilişkilerini yöneten Hande Sümertaş ile yollarını ayıran Galatasaray'da, değişim rüzgarları esmeye devam ediyor.

Terim'in, koronavirüsü yendikten sonra telekonferans yoluyla futbolcularla yaptığı toplantıya Hasan Şaş ile Ümit Davala'yı davet etmediği ve bu yüzden 66 yaşındaki teknik adamla yardımcılarının arasının açıldığı belirtildi.

Şaş ile Davala'nın bu duruma çok bozulduğu öğrenilirken, daha sonra yapılan toplantılara da sadece Levent Şahin'in katıldığı bildirildi.

Tüm bu yaşanılanların ardından istifa eden Şaş, aldığı kararı Instagram üzerinden duyurdu. Şaş'ın ardından Davala'nın da kısa süre içerisine görevi bırakması bekleniyor.

Editor:  Ajans Hattı

YORUMLAR

  • 0 Yorum