Hülya Avşar'dan bomba açıklama: Meltem Cumbul'un rolü bana gelmişti

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, 2005 yılında çekilen ve başrollerini Meltem Cumbul ve Şener Şen'in oynadığı Gönül Yarası filmi için rolün kendisine geldiğini ancak şartlar uygun olmadığı için gelemediğini belirtti.

Hülya Avşar'dan bomba açıklama: Meltem Cumbul'un rolü bana gelmişti
10 Mayıs 2020 - 20:54
Reklam

Hülya Avşar'dan Gönül Yarası filmi için önemli bir itiraf geldi. Yavuz Turgul'un film için kendisini aradığını ancak tatilde olduğu için kabul edemediğini belirten Avşar, Meltem Cumbul'u çok kıskandığını ve gelemediği için herkesten özür diledğini belirtti.

Hülya Avşar, İstanbul Film Akademisi’nin internet üzerinden yapılan canlı söyleşisine katıldı. Ünlü sanatçı, ‘Gönül Yarası’ filminin ilk önce kendisine teklif edildiğini söyledi.

ROL BANA GELMİŞTİ
Ünlü sanatçı programda bir de itirafta bulundu. Meltem Cumbul’un “Gönül Yarası”ndaki performansını çok kıskandığını belirten Avşar, “Yavuz Turgul’u yıllar önce aramıştım.

MELTEM'İ KISKANDIM
‘Sizinle film yapmak istiyorum’ diye. Sonra beni ‘Gönül Yarası’ için aradı ama o da yaz tatiline denk gelmişti. Hem kendim arıyorum, hem bana böyle bir hikâye geliyor, ben oynamıyorum. Kendimden, herkesten özür diliyorum ama Meltem Cumbul oynamıştı. Çok kıskanmıştım Meltem’i” dedi.

MÜZİKAL YAPIYORUM
Hülya Avşar, “Bundan sonrasında müzikal yapmak istiyorum. Çok da güzel bir hikâyemiz var. Onu gündeme getireceğiz ama şu an zamanlama açısından bilmiyorum” dedi.

Avşar, sunucunun “Sizi Mahsun Kırmızıgül’le bir projede görmek isteriz” demesi üzerine “Mahsun da çok başarılı. Şaşkınım onun bu başarısına” diye karşılık verdi.

Editor:  Rojhat Caner

YORUMLAR

  • 0 Yorum