Instagram'da profil resmi yapılamayan palyaço fotoğrafı

Twitter'da bazı hesapların "Bu fotoğrafı profil resmi yapanlara ödül veriliyor" demesinin üzerine palyaço resmini profil fotoğrafı yapan tüm kullanıcıların hesabı kapandı. Uzmanlar ise bu fotoğrafı kesinlikle profil resmi yapmayın diye uyarıyor.

26 Kasım 2020 - 12:50
Reklam

Sosyal medyada dolaşan bir palyaço fotoğrafının Instagram'da hiçbir şekilde profil fotoğrafı yapılamadığı iddia ediliyor. Fotoğrafın üzerinde oynanmış bir palyaço fotoğrafı olduğu ve Instagram'da o fotoğrafı profil fotoğrafı yapanlara ödüller bile verileceği ifade ediliyor.

Sosyal medyada dolaşan ve son günlerin en popüler görsellerinden biri olan üzerinde oynanmış bir palyaço fotoğrafının Instagram'da profil fotoğrafı olarak ayarlanamadığı iddia edildi.

INSTAGRAM BU FOTOĞRAFI NEDEN ENGELLİYOR? TIKLA OKU

Daha sonra fotoğrafın profil fotoğrafı yapılması halinde Instagram'ın bu hesap için "intihara meyilli" kararını verip hesabı kapattığı belirtildi.

Ekşi Sözlük'te başlığı açılan fotoğrafla ilgili yazılanlar şöyle;

"Sosyal medyada şu sıralar çok konuşulan ve sürekli karşıma çıkan bu ilginç palyaço. Fotoğrafın özelliği nedir acaba, hiçbir şekilde Instagram uygulamasında profil fotosu yapılamıyor ve yapıp ekran görüntüsü alabilenlere iPhone vs ödüller veren ciddi ciddi sayfalar var.

Arkadaşlar yüzlerce mesaj gelmiş bir açıklama yapayım, Instagram bu fotoğrafı profil fotosu yapanların intihara meyilli olduğunu düşünüp anında hesabını kapatıyormuş. bazı haber sitelerinde çıkmış, denemeyin sakın."


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • mert pehlivan
  8 ay önce
  Hesabı kapananlar açılır ücretli bir şekilde Instagram :mertpehlivan26 ve pehlivan_medya DM atınız
 • Primsavar
  5 ay önce
  Primci....