Kerem Bürsin ve Demet Özdemir...

2. Sayfa adlı magazin programı, kulislerde de konuşulan ve gündeme bomba gibi düşen bir iddiayı yineledi ve Kerem Bürsin ile Demet Özdemir'in bir süredir aşk yaşadığını ortaya attı.

Kerem Bürsin ve Demet Özdemir...
25 Nisan 2020 - 23:03
Reklam
Magazin gündemi bu aşk iddiası ile çalkalanıyor. Ünlü oyuncular Kerem Bürsin ile Demet Özdemir, iddiaya göre bir üsre önce aşk yaşamaya başladılar.

SIK GÖRÜŞMEYE BAŞLADILAR

‘2.Sayfa’ programının sunucuları canlı yayına başlamadan önce bu iddiayı duyduklarını söyledi. Eskiden de tanışan çift ortak arkadaşları sayesinde daha sık görüşmeye başladı.

KARANTİNAYI BİRLİKTE GEÇİRİYORLAR İDDİASI

Taraflardan henüz bir açıklama gelmezken Bürsin ve Özdemir'in karantina sürecini de birlikte geçirdikleri iddia edildi. Demet Özdemir son olarak Yaman Taciroğlu ile kısa bir beraberlik yaşamıştı.

Kerem Bürsin’in ise 1 yıl önce Serenay Sarıkaya ile biten ilişkisinin ardından kimseyle adı anılmamıştı.

SERENAY VE CEM YILMAZ İÇİN NE DEMİŞTİ?
Bir dönem Serenay ile dillere destan bir aşk yaşayan Kerem Bürsin, eski sevgilisi ve Cem Yılmaz arasında yaşanan ilişki için de sorulara soğukkanlı bir cevap vermişti. Yıl içinde köpekleri için bir araya gelen ikili hakkında "barıştılar" şeklinde ddilara ortaya atılsa da Serenay'ın Cem yılmaz ile aşk yaşamaya başlaması defterin tamamen kapanmış olduğunu gözler önüne sermişti. 

Yine Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasındaki aşk için Kerem Bürsin, uzatılan mikrofonlara net bir açıklama yaparak "Benimle alakalı bir konu yok. Herkes mutlu olsun, her şey güzel olsun" şeklinde cevap vermişti.


FACEBOOK YORUMLAR