Koronavirüsü Bill Gates çıkardı iddiası!

ABD başkanı Donald Trump'ın eski danışmanı olan Roger Stone, dünyaca ünlü şirket olan Microsoft'un sahibi Bill Gates hakkında çok ses getirecek bir iddia ortaya attı.

Koronavirüsü Bill Gates çıkardı iddiası!
Editör: Rojhat Caner
15 Nisan 2020 - 10:00
Reklam

Milyarlarca insanı evine kapatan ve binlerce ölüme sebebp olan koronavirüsü hakkında çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Bill Gates, virüsün yayılmasına sebep olan kişilerden biri.

KORONAVİRÜS İÇİN İDDİALAR ORTAYA ATILDI
Çin'in Wuhan kentinden çıkıp tüm dünyayı saran koronavirüsü hakkında birçok komplo teorisi ortaya atıldı. İlk etapta ABD'nin Çin ekonomisini çökermetke için bu virüsü çıkardığı konuşuluyordu. Virüsün dünyaya yayılmasından sonra bu kez de Çin'in bunu bilerek yaptığı iddiaları ortalığı sarsmıştı. Şimdiki iddia ise çok daha ilginç.

SON İDDİA DAHA DA İLGİNÇ
ABD başkanı Donald Trump'ın eski danışmanlarından biri olan Roger Stone, dünyayı kasıp kavuran koronavirüsünün Microsoft'un sahibi olarak bilinen Bill Gates tarafından çıkarılmış olabileceğini öne sürdü.Stone, bu iddiasına bir de gerekçe ekledi. Ona göre ünlü iş adamı Gates'in bunu yapmak için sebebi bile belli. İddiaya göre Bill Gates, insanlara mikroçip takabilmek için virüsün yayılmasına yardımcı oluyor.

O VE DİĞER KÜRESEL GÜÇLER!
Bir radyo programına konuşan Roger Stone Çin'den yayılmaya başlaya virüs için "Bill Gates’in bu salgının yaratım ve yayılım sürecindeki rol oynayıp oynamadığı tartışmaya açık. Muhafazakar arkadaşlarımın bazıları bunu saçma bulurken, bazıları da kesinlikle doğru buluyor." dedi. Bill Gates ile birlikte diğer küresel güçlerin insanlara mikroçip takmak istediklerini iddia eden Stone, bu iddiası ile Amerika'da gündeme oturdu.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum