Künyeİmtiyaz Sahibi /Grantee

SEM Medya

Genel Yayın Yönetmeni /Editor in Chief

Giray Çevik

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü /Responsible Editor

Kürşat Caner

Editörler /Editors

Giray Güven

Yaser Turan

Emre Telli

Alt+F4 Editörleri /Alt+F4 Editors

Yusuf Tek

Gece Vardiyası Editörü /Night Shift Editor

Ali Osman Erkan

Sosyal Medya Uzmanı /Social Media Expert

Cengizhan Önler

Hukuk Danışmanları /Legal Advisor

Dikilitaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu adına
Av. Remzi Dikilitaş

Reklam Müdürü /Advertising Manager
 
Burçin Tunçer

Mali Müşavir /Financial Advisor

Yiğit Aydemir

İletişim /Contact

Bize bu mailden ulaşabilirsiniz.
[email protected]

Ajanshatti.com, Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir.

Yazılım / Software


Mega Haber Yazılımı
Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı 

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri
 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

SİTE HAKKINDA (ABOUT SITE)
Ajanshatti.com son dakika haberlerini web sitenize RSS bağlantısı ile ekleyebilirsiniz. 
 
UYARI
Ajanshatti.com" internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı SEM MEDYA'ya aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2021 Ajanshatti.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Ajanshatti.com’a aittir. Ajanshatti.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Ajanshatti.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Ajanshatti.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Ajanshatti.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Tamamını okumak için TIKLATINIZ

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Ajanshatti.com. However, sometimes the Ajanshatti.com uses third parties to process your information. Ajanshatti.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Ajanshatti.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Ajanshatti.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Ajanshatti.com and its services. When you use Ajanshatti.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Ajanshatti.com cookies section of our full Privacy Policy.