Mariano'dan Muslera itirafı

Galatasaray'ın başarılı ismi Mariano, koronavirüsün Türkiye'de görülmesinin ardından birkaç futbolcuyla birlikte ülkeden ayrılacaklarını ancak Muslera'nın buna karşı çıkarak uyardığını söyledi.

Mariano'dan Muslera itirafı
25 Nisan 2020 - 19:02
Reklam
Galatasaray'ın yıldız futbolcularından Mariano, koronavirüsün Türkiye'de görülmesinin ardından yaşananları anlattı. Tecrübeli isim Türkiye'den ayrılmalarına Muslera'nın engel olduğunu söyledi.

MUSLERA BİZİ ENGELLEDİ
Mariano, “Herkes gibi Türkiye’de de lig durdu ve oyuncular evlerinde kalıyor. Neymar, Thiago Silva, Romarinho gibi bazı oyuncular Brezilya’ya döndü. Muslera, Falcao, Robinho ve ben de özel bir uçak kiralayıp Türkiye’den ayrılmak istedik ama Muslera geri dönmemiz zor olacağı için bizi engelledi.” dedi.

KİMSE DÖNMEDİ
33 yaşındaki oyuncu sözlerine şöyle devam etti: “Havalimanları da kapalıydı. Muslera 10 yıldır burada olduğundan bunun zor olacağı konusunda bizi uyardı. Türkiye’ye geri dönemeyeceğimizden bahsetti. Biz de vazgeçtik. Caiçara ve Mossoro da uçak kiralasak bizimle birlikte gelecekti. Bildiğim kadarıyla kimse buradan Brezilya’ya dönmedi. Bu durum tüm dünya için üzücü… Tüm bu yaşananların olabildiğince çabuk bitmesi için dua ediyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum