Merve Boluğur'dan Şahan Gökbakar'a beklenmedik cevap!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Merve Boluğur'u alaya alan bir paylaşım yapınca sert bir cevap aldı ve paylaşımı kaldırdı.

Merve Boluğur'dan Şahan Gökbakar'a beklenmedik cevap!
14 Mayıs 2020 - 13:49
Reklam

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün karantinada yaptığı puzzle paylaşımı ile sosyal medyada alay konusu olmuştu. 40 parçalık puzzle çalışmasını diline dolayan sosyal medya kullanıcılarına katılan bir isim de ünlü komedyen Şahan Gökbakar olmuştu. Ancak Boluğur'dan Şahan'a sert bir cevap geldi

Karantina sürecinde üniversite sınavına hazırlanan hatta Oxford Üniversitesi’ni takibe alan güzel oyuncu Merve Boluğur, 40 parçalık puzzle yapıp Instagram hesabının hikayeler bölümünden “Bitti” diye paylaşınca sosyal medyanın diline düşmüştü.

Bu durumu tiye alan sosyal medya kullanıcılarına Merve Boluğur, “Bebek misin? Deli misin? Bıdı bıdı… 10’luk puzzle yapacağım, eğleneceğim. Karantinada atom mu parçalıyorsunuz? Aşı mı buldunuz? Sevgiler” diyerek karşılık vermişti.

ŞAHAN DA ONLARA KATILDI
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Merve Boluğur’a gönderme yaptı. Gökbakar, 40 parçalık puzzle yapıp sosyal medyadan “Bitti” diye paylaşan Merve Boluğur’u, 3 parçalık puzzle ile tiye aldı.

MERVE'DEN YANIT SERT OLDU
Merve Boluğur, Şahan Gökbakar’ın kendisi hakkında yaptığı bu espriye balkonlu maket evi görseliyle yanıt verdi. Merve bu tercihiyle Şahan Gökbakar’ın bir döneme damga vuran magazin haberine de gönderme yaptı.

KARŞILIKLI KALDIRDILAR
Şahan Gökbakar kariyerinin ilk yıllarında oyuncu Berrak Tüzünataç ile 14 Temmuz 2010 tarihinde Kabataş’taki bir evin terasında son derece samimi görüntüler sergilemiş ve ikilinin öpüşme görüntüleri yıllarca konuşulmuştu.

Merve Boluğur’un balkonlu ev hatırlatmasından sonra Şahan paylaşımını sildi ve sonrasında Merve Boluğur da balkon göndermesi yaptığı paylaşımı kaldırdı.

Editor:  Rojhat Caner

YORUMLAR

  • 0 Yorum