Müjde Ar ile Ferhan Şensoy'un yatak sahnesini oynamak istedi

Usta oyuncu Ferhan Şensoy'un Ortaoyuncular adıyla kurduğu tiyatro için Spotify uygulaması üzerinden yayınladığı podcast ile soruları cevaplıyor. Bu ses kayıtlarında çok ilginç anılarından bahseden Şensoy, son olarak dublörünün komik talebinden bahsetti.

Müjde Ar ile Ferhan Şensoy'un yatak sahnesini oynamak istedi
17 Mayıs 2020 - 00:13
Reklam

Usta oyuncu Ferhan Şensoy'un Ortaoyuncular adıyla kurduğu tiyatro için Spotify uygulaması üzerinden yayınladığı podcast ile soruları cevaplıyor. Bu ses kayıtlarında çok ilginç anılarından bahseden Şensoy, gündem olmaya devam ediyor. Son olarak sette dublörü olarak görev alan şahsın ilginç talebinden bahsetti.

Usta oyuncu, Yeşilçam’da Temel Gürsu’nun çektiği 'Kızını Dövmeyen Dizini Döver' filminde başrol oynadığını dile getirdi.

Gürsu’nun senaryoyu kendisine sette verdiğini belirten Şensoy, "Senaryoyu okumadan çekimler başladı. Temel, arabaya binip patinaj yapmamı istedi. ‘Yav Temel benim ehliyetim yok, hayatımda hiç araba kullanmadım’ dedim" ifadelerini kullandı.

"Meğer canlandıracağım karakter, araba yarışmacısıymış. Filmin yarısından fazlasını dublör oynadı. Bir de Müjde Ar’la yatak sahnelerim vardı. Dublör arkadaş ‘Abi bu sahneleri de ben oynayayım mı?’ demişti."

Editor:  Rojhat Caner

YORUMLAR

  • 0 Yorum