Necip Memili, Didem Dayıcıoğlu ile evlendi

Çukur'un Cumali Koçovalı'sı Necip Memili, Didem Dayıcıoğlu ile hayatını birleştirdi. Haberi sosyal medya hesabında duyuran Necip Memili kimdir? Necip Memili nereli? Necip Memili filmleri, Necip Memili eşi kimdir? Detaylar haberimizde...

Necip Memili, Didem Dayıcıoğlu ile evlendi
21 Ocak 2020 - 03:56

Çukur dizisiyle birlikte şöhretine şöhret katan Necip Memili, bir süredir aşk yaşadığı Didem Dayıcıoğlu ile hayatını birleştirdi. Çukur'un Cumalisi olarak tanınan ünlü oyuncu sade bir nikahla evlendi.

FOTOĞRAF İLE DUYURDU
Instagram hesabından evliliği duyuran Necip Memili siyah beyaz bir fotoğraf paylaşarak "Bir Ömre Bedel" notunu düştü. Evlendiği Didem Dayıcıoğlu ise ünlü sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli'nin stil danışmanlığını yapıyor. Defne Samyeli de hem stil danışmanlığını yapan hem de yakın arkadaşı olan Didem Dayıcıoğlu ve Necip Memili evliliğini sosyal medya hesabından kutladı.

NECİP MEMİLİ'NİN KARİYERİ ÇIKIŞTA
İlk olarak 2005 yılında Ali karakteriyle Beşinci Boyut'ta boy gösteren ünlü oyuncu sırasıyla Selena, Arka Sokaklar, Hakkını Helal Et gibi projelerin ardından Hanımın Çiftliği ile seyircinin karşısına çıkan Memili'nin çıkış projelerinden biri de yine Kanal D projesi olan Yaprak dökümü ile oldu. Yaprak Dökümü dizisinde ailenin oğlu Şevket'in hapishane arkadaşı olarak diziye dahil olan Necip Memili, bir süre dizide rol aldıktan sonra aynı hızla diziden ayrılmış ve kanalın bir diğer projesi Hanımın Çiftliği'ne geçiş yapmıştır. Şahsiyet dizisinde de Haluk Bilginer'e eşlik eden Memili, oynadığı Tolga karakteriyle büyük beğeni topladı. Çıkış projesi olan Çukur'da da epeyce sevilen Cumali rolünü oynayan ünlü oyuncu son olarak Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler projesinde de rol almıştır. Necip Memili'nin Instagram'da 520 bin takipçisi bulunmakta ve hesabını aktif olarak kullanmaktadır.

NECİP MEMİLİ KİMDİR?
27 Mayıs 1980 Adana doğumlu olan Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur. Birçok dizi ve filmde rol alan Necip Memili'nin en bilinen projeleri, Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği, Şahsiyet, Sümela'nın Şifresi, Çukur ve Karakomik Filmler'dir. Ocak 2020'de Didem Dayıcıoğlu ile evlenen Necip Memili, şu anda Çukur dizisinde Cumali Koçovalı karakterini canlandırmaktadır.

Murat Şeker / Magazin Haberleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum