Neymar'ın annesi genç sevgilisinden ayrıldı!

Dünyaca ünlü Brezilyalı yıldız Neymar'ın annesi geçtiğimiz haftalarda kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi ile gündeme gelmişti. Neymar'ın tebrik ettiği annesi Nadine Gonçalves Santos'un sevgilisinden ayrıldığı haberleri yayıldı.

Neymar'ın annesi genç sevgilisinden ayrıldı!
24 Nisan 2020 - 21:13
Reklam
Brezilyalı yıldız Neymar'ınannesi Nadine Gonçalves Santos, kendisinden 31 yaş küçük olan model sevgilisi ile birlikte olduğunu duyurmuştu. Sosyal hesabından paylaştığı fotoğrafın altına hem Neymar hem de babası tebrik mesajları atmıştı. Olay spor ve magazin gündemini oldukça meşgul etmişt. Gelen haberlere göre bu birliktelik kısa sürdü ve yakın zaman önce sona erdi.

Dört yıl önce çocuklarının babasından boşanan 53 yaşındaki Nadine Gonçalves Santos'un, Tiago Ramos ile ilişkisini duyurmasının ardından Neymar, annesinin bu fotoğrafını beğenmiş ve 'Çok mutlu ol anne, seni seviyorum' yorumunu yapmıştı.

ARA VERDİKLERİ İDDİA EDİLDİ

Ancak Odia'dan Fabia Oliveira'nın haberine göre, ikilinin ilişkisi sona erdi. Tiago Ramos'un annesinin yanına gittiğini yazan Fabia Oliveira, genç modelin ilişkinin neden bittiği hakkında yorum yapmadığını belirtti. Tiago Ramos'un arkadaşları ise, ilişkinin bitmediğini, ikilinin sadece ara verdiğini söyledi.

NADINE, ESKİ SEVGİLİLERİ ERKEK OLDUĞU İÇİN AYRILDI

Fabia Oliveira, daha önce de Tiago Ramos'un eski sevgililerinin erkek olduğunu iddia etmişti. Neymar'ın annesinin de ailesinden bu nedenle büyük baskı gördüğü ve ayrılma kararı aldığı iddia edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum