Ozan Güven sessizliğini bozdu!

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği haberiyle gündeme gelen Ozan Güven, ortaya atılan iddialar ile ilgili sessizliğini sonunda bozdu. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Ozan Güven sessizliğini bozdu!
05 Temmuz 2020 - 10:28
Reklam
Geçtiğimiz Günlerde Ozan Güven ile alakalı gündeme bomba gibi düşen bir haber yayıldı. Ünlü ismin sevgilisi Deniz Bulutsuz, kendisini darp ettiğini iddia ederek yüzünün halini sosyal medyadan yayınladı ve Ozan Güven hakkında şikayet çi oldu. Tüm magazin dünyası ve sosyal medya aleminin "kadına şiddet" vakası olarak tepki gösterdiği olay ile alakalı Ozan Güven, sonunda sessizliğini bozdu.

Ozan Güven'in, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği öne sürülmüş ve çıkan iddiaların ardından Bulutsuz, "Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım" demişti. Kendisinin şiddete uğradığını iddia eden ve Bulutsuz'dan şikayetçi olan Ozan Güven olayla ilgili ilk defa açıklama yaptı.

OZAN GÜVEN SONUNDA KONUŞTU
Yaşanan olayların ardından Ozan Güven sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı. Şiddetin tepkiyi hak ettiğini ifade eden Güven açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Öncelikle, birkaç gündür kamu vicdanında rahatsızlığa sebebiyet veren talihsiz olayın konusu ve merkezinde olmanın üzüntüsünü yaşadığımın bilinmesini isterim. Açıklama yapma ihtiyacım, istemeden sebep olduğu bu meşguliyete karşı duyduğum sorumluluktandır.

Şiddet hiçbir vicdanda aklanamaz. İster fiziksel, ister ruhsal, ister sosyal olsun kabul edilmemelidir, tepkiyi hak eder.

Tam da bu sebeple, değerli kamuoyundan hukuki sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, adalet kararlarını ve tepkilerini bu doğrultuda vermelerini önemle rica ederim.
Ben sabrediyorum, lüften siz de sabredin"

YORUMLAR

  • 0 Yorum