Rasim Öztekin Cem Yılmaz ile küs mü?

Son zamanlarda Rasim Öztekin ile Cem Yılmaz'ın küs olduğu söylentileri yayılmıştı. Konu ile alakalı iki taraftan da bir açıklama gelmezken sessizliği Rasim Öztekin bozdu.

Rasim Öztekin Cem Yılmaz ile küs mü?
20 Mayıs 2020 - 16:20
Reklam

GORA filminde Cem Yılmaz ile beraber oynayan Rasim Öztekin, ünlü isim ile daha sonra hiç bir araya gelmemiş ve bu durum "küs" oldukları şeklinde yorumlanmıştı. Kulislerde dolaşan iki ismin küs olduğu söylentilerine noktayı Rasim Öztekin koydu.

Koronavirüs nedeniyle ünlü isimler sık sık hayranlarıyla sosyal medyada buluşmaya devam ediyor. Oyuncu Rasim Öztekin de önceki akşam Instagram hesabı üzerinden canlı yayın yaparak kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Bir Instagram kullanıcısı Öztekin’e G.O.R.A. filminde birlikte rol aldığı Cem Yılmaz ile küs olup olmadığını sordu. Kendisine gelen soru karşısında şaşıran Rasim Öztekin şu ifadeleri kullandı;

ANLAMIŞ DEĞİLİM!
Bana sosyal medyada sık yöneltilen sorulardan biri de budur. Cem Yılmaz ile öyle bir küslük durumum falan yok. Bu niye yakıştırıldı onu da bilmiyorum açıkçası. Cem Yılmaz ile biz G.O.R.A. filminde birlikte çalıştık. Filmin çekildiği tarihten beri de Cem Yılmaz'ı görmedim. Dolayısıyla Cem Yılmaz ile küsecek bir durumumuz da olmadı. Karşı karşıya hiç gelmedik. Nereden çıkartılıyor bu anlamış değilim. Cem Yılmaz da benim çok sevdiğim bir kardeşimdir. Küs falan da değilim yani ben değilim. O küs mü onu bilmiyorum tabii ama küs olacak bir zamanımız olmadı yani” dedi.

Editor:  Rojhat Caner

YORUMLAR

  • 0 Yorum