Hakkımızda

BİZ KİMİZ?
Ajans Hattı olarak 17 Ocak 2020 Cuma günü kurulduk. Kurucularımız İlker Sercan Ertan, Murat Şeker ve Ercan Ertan'ın emekleriyle filizlenen yeni nesil haber sitemiz Haber Müdürümüz Rojhat Caner'in de liderliğiyle süper bir ekiple her geçen gün daha da büyümektedir.
 
VİZYONUMUZ
Sadece yerel anlamda değil ulusal ve dünyanın saygın haber sitelerinden biri olmayı amaçlamaktayız. Ayrıca diğer haber siteleri tarafından örnek alınan, yeni sitelerin kurulma amacına öncü olan bir haber sitesi olmak istiyoruz. Bunun yanı sıra okurlarımız için 'baba kadar güvenilir' bir haber sitesi olmak bizim en büyük gayemiz.
 
 
MİSYONUMUZ
Tıklama ve kazanma mantığıyla kurulan sitelerden sıkılan internet medyası okurlarının ihtiyaçlarını minimum kazanç maksimum habercilik ilkesiyle tanıştırmak. Personellerimizin aile yapısından bir parça olmanın yanı sıra güvenle çalıştıkları bir iş ortamı yaratmak. Kısaca haberciliği Türkiye'ye doğru anlamda tanıtmak ve son dönemlerde kaybedilen tarafsızlık ilkesini Türkiye'ye yeniden kazandırmak.
 
 
OKURLARIMIZA...
"Bu zor ve meşakatli yolda okurlarımız, personellerimiz ve yönetim kadromuzla omuz omuza yürüyoruz. Sizinle birlikte önce vizyonumuza ulaşmak ardından da yepyeni ideallere kavuşmak dileğiyle... Bize her zaman info@ajanshatti.com'dan ulaşabilirsiniz."

Ajans Hattı Ailesi