Şafak Sezer'den Ersin Korkut ve Büşra Pekin'e sert sözler

Şafak Sezer, Kutsal Damacana filminde birlikte oynadığı Büşra Pekin ve Ersin Korkut için sert sözler sarfetti. Sezer, iki oyuncunun birlikte oynadıkları filmi hiç bir yerde anmadıklarını belirterek bir daha onlarla çalışmayacağını açıkladı.

Şafak Sezer'den Ersin Korkut ve Büşra Pekin'e sert sözler
20 Mayıs 2020 - 09:57
Reklam

Ünlü oyuncu Şafak Sezer, Kutsal Damacana filminde birlikte oynadıkları Büşra Pekin ve Ersin Korkut'a sert sözlerle yüklendi. 

Şafak Sezer, şarkıcı Serdar Ortaç'ın Instagram yayınına konuk oldu. Yaklaşık bir saat süren sohbette kahkahalar eksik olmadı.

Başrolünde yer aldığı filmler hakkında konuşan 49 yaşındaki komedyen, 'Kutsal Damacana' hakkında dikkat çeken bir itirafta da bulundu.

ERSİN VE BÜŞRA İLE BİR DAHA ÇALIŞMAM
Sezer, "İlk başrolüm, çok güzel bir film, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı bir şey; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile 'Kutsal Damacana'da oynadıklarını söylemediler. Büşra Pekin ve Ersin Korkut'la hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla!" ifadelerini kullandı.

YAZIKLAR OLSUN
"Sette hiçbir kötülük olmadı, bir sebebi varsa yazıklar olsun. Onlara hayatları boyunca en güzel hediye verildi. 'Kutsal Damacana'da oynadım' diye insan CV'sine ekler. 'Acaba bir haksızlık mı yaptım?' diye düşünüyorsun. Aksine çok da iyilik yaptım."

"Ersin tanınıyordu, ama Büşra bu filmle şöhret oldu. Ersin'i, Yılmaz Erdoğan'dan istedik. Büşra ve Ezgi Mola geliyordu. Yapımcı abimiz 'Büşra'yı oynatsana' dedi."

SANIYORLAR Kİ KULAĞIMIZA GELMİYOR
"Ben bu kafayı da anlamıyorum. Bir film çektikten sonra başka bir havaya bürünen gençleri anlamıyorum. Kendilerini kral sanıyorlar. Sonra sana laf atmaya kalkıyorlar. Sanıyorlar ki bizim kulağımıza gelmiyor. Bu alem haksızlık yapılmaya, ihanete gelmez."

2007 yılında vizyona giren 'Kutsal Damacana' serisinin ilk filmi, 627 bin 855 kişiyi sinema salonlarına çekerken, toplam 4 milyon 514 bin 747 TL hasılat elde etti.

Editor:  Rojhat Caner

YORUMLAR

  • 0 Yorum