Serenay Sarıkaya'dan 91 bin liralık fotoğraf

Sosyal medyada köpeğiyle fotoğrafını paylaşan Serenay Sarıkaya'nın ev hali ilgi çekti. Ünlü oyuncunun üzerindeki kombinin fiyatı ise dudak uçuklattı.

Serenay Sarıkaya'dan 91 bin liralık fotoğraf
11 Mayıs 2020 - 17:51
Reklam

Ünlü komedyen Cem Yılmaz birlikteliğiyle magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya, sevgilisinin evinde karantinada. Güzel oyuncu, önceki gün Instagram hesabından "Sol boş kalmamalı" notuyla bir fotoğrafını paylaştı.91 BİN LİRALIK KOMBİN
Güzelliğiyle olduğu kadar tarzıyla da çok beğenilen 28 yaşındaki oyuncunun, bu paylaşımında üzerinde bulunanların bir servet değerinde olduğu ortaya çıktı.

Serenay'ın bu karedeki gözlüğü 1.625 TL, küpesi 7 bin 735 TL, kolyesi 80 bin 845 TL., bluzu 646 TL, taytı 590 TL.

"TEKNOLOJİDEN UZAK KALMAK İSTEDİM"
Geçtiğimiz günlerde Instagram’dan canlı yapan oyuncu, karantina günlerinde sosyal medya detoksu yaptığını belirterek, "Teknolojiden uzak kalmak benim tercihim oldu. Sosyal medya detoksu yapmak hoşuma gitti. Oralarda yanlış bilgi ve panik var. Neyin doğru olup olmadığını bilemiyorsunuz. Felsefeme güzel haberleri ve enerjileri çoğaltmak uyuyor." demişti. Hayata hiç küsmediğini dile getiren Sarıkaya, “Anlayışıma göre bir şey değil. Tabii ki motivasyonumu kaybettiğim, yorgun düştüğüm ve devam edemeyip pes etme noktasına gelmişliğim olmuştur. Herkesin zorlukları vardır ama çok şanslıyım ki bana destek olan annem vardı hayatımda... Günlerce çok yorularak çalışacak, enerjim var,” şeklinde konuşmuştu.

Editor:  Ajans Hattı

YORUMLAR

  • 0 Yorum