Teoman yine tükendi!

Ünlü Rock sanatçısı Teoman'dan hayranlarını üzecek bir açıklama geldi. Teoman, basın mensublarına yaptığı açıklamada artık albüm çıkarmayacağını duyurdu.

Teoman yine tükendi!
28 Ocak 2020 - 18:56

Ünlü şarkıcı Teoman, önceki gece Cihangir'de magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Rock müziğin sevilen ismi, artık albüm yapmayacağını söyledi.

KRONİK TÜKENMİŞLİK SENDROMU
Sık sık yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ve kendine has üslubuyla tanınan Teoman, basın mensuplarıyla üzücü bir söyleşi yaptı. Bitkin tavrıyla dikkat çeken Rock'ın yıldızı, albüm yapmayacağını ve artık yılda sadece 2 ayı konserlere ayıracağını söyledi. Çok yorulduğunu ve artık dinlenmek istediğini söyleyen 52 yaşındaki sanatçı yarı emekli olarak hayatına devam edeceğini belirtti.

Öte yandan 2011 yılında da müziği bıraktığını açıklayan Teoman, daha sonrasında dayanamamış ve 1 yıl sonra tekrar müzik kariyerine dönmüştü. Bu çelişkileri sık sık yaşayan Teoman'a ünlü komedyen Cem Yılmaz ise Pek Yakında adlı filminde bir replikle ti'ye alarak tepkisini göstermişti.

Teoman 3 sene önce film sektörünü de bıraktığını duyurmuştu.

TEOMAN KİMDİR?
20 Kasım 1967 İstanbul doğumlu olan Teoman, şarkıcı ve söz yazarı olarak Türkiye'de ün kazanmıştır. Ünlü sanatçı 1996 yılında kendi adını verdiği bir albüm çıkartarak müzik piyasasına giriş yapmış ve sırasıyla O, Onyedi, Gönülçelen, Teoman, En Güzel Hikayem, Renkli Rüyalar Oteli, İnsanlık Halleri, Aşk ve Gurur adlı albümler çıkartarak ününe ün kattı. Ardından müziğe 1 sene ara veren Teoman, 2012'de piyasaya geri dönmüş ve 2015 yılında "Eski Bir Rüya Uğruna..." adlı albüm çıkartmıştır. Şu sıralar magazin dünyasından ve albümlerden uzak kalan ünlü rockçı, son röportajında bir daha albüm çıkarmayacağını açıklamıştı. Teoman, 2012 yılında Ayşe Kaya ile evlenmiş, 2013 yılında ise bu evlilikten Zeyno Şazi adlı bir kızı dünyaya gelmiştir. 52 yaşındaki sanatçı Ayşe Kaya'dan 2015 yılında ayrılmıştır.

Sevim Ertan / Magazin Haberleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum