Zlatan Ibrahimovic sosyal mesafe tanımadı

Dünyanın en ilginç futbolcularından biri olan Zlatan Ibrahimovic, %25'ine sahip olduğu İsveç takımlarımdan Hammarby ile hazırlık maçına çıktı.

Zlatan Ibrahimovic sosyal mesafe tanımadı
24 Nisan 2020 - 15:27
Reklam
Koronavirüs salgınının en çok can aldığı ülkelerden biri olan İtalya'da; ligin süresiz olarak ertelenmesi üzerine Milan'ın golcüsü Zlatan İbrahimovic, ülkesi İsveç'in yolunu tutmuştu.

HAZIRLIK MAÇINDA OYNADI
Tüm dünyada sosyal izolasyonun devam ettiği günlerde, Zlatan ise Hammarby Kulübü'nün bugün oynadığı bir hazırlık maçında görev aldı.

''SANA BİR SİHİR YAPMAMI İSTER MİSİN?''
38 yaşındaki futbolcu, sosyal medya hesabından dün yaptığı bir paylaşımla ise karşılaşmanın canlı yayınlanacağını açıklamıştı.

İbrahimovic bu haberi, "Sana bir sihir yapmamı ister misin?" sözleriyle duyurmuştu.

''VİRÜS ZLATAN'A GELMEZSE, ZLATAN VİRÜSE GİDER''
Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs salgınıyla mücadele eden İtalya'da bir bağış kampanyası başlattığını duyuran İbrahimovic, açıklamasında virüse meydan okumayı da ihmal etmemişti.

İsveçli yıldız, ''Birlikte, bencil olmadan her gün bizim hayatımızı kurtarmaya çalışan doktorlara ve hastanelere yardım etmeliyiz. Haydi hep beraber koronavirüse tekmeyi vuralım ve bu maçı kazanalım. Unutmayın; eğer virüs Zlatan'a gelmezse, Zlatan virüse gider.'' ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum